REV Akademi

REV Akademi - Kişisel Gelişim Programı, Rönesans Eğitim Vakfı bursiyerlerinin kendilerini çok yönlü geliştirmelerine katkı sunmak amacı ile uzaktan eğitim teknolojilerinden yararlanarak hazırlanan online eğitim platformudur.

Gençlerin kişisel gelişiminde, zaman ve mekan sınırlarını kaldırarak; onlara nitelikli ve kalıcı bir öğrenme fırsatı sunan platform, dinamik ve interaktif bir eğitim ortamı olarak tasarlandı.

Bursiyerlerimizin, REV Burs Programı’na dâhil oldukları süre içerisinde yararlanabileceği programın içeriği, ‘Kişisel Gelişim’, ‘Çalışma Hayatına Hazırlık’ ve ’21. Yüzyılda Aktif Sorumlu Yurttaşlık’ olmak üzere, üç ana alanda hazırlanan eğitimlerden oluşuyor.

REV Akademi- Kişisel Gelişim Programı kapsamında yıl içerisinde, Bursiyer Buluşmaları ve Kariyer Söyleşileri ile yüz yüze, Webinar Buluşmaları ile online platformda bursiyerlerimizle bir araya geliyoruz. İş hayatına hazırlık zemini oluşturacak temalarda, konusunda uzman profesyonellerin katılımıyla söyleşiler gerçekleştiriyoruz.